Güvenlik

Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Site içi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.


Gizlilik Politikası

• Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı iş bu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Gizlilik Taahüdü

• cantadunyam.com ve yan kuruluşları sizden aldığımız ev adresi bilgilerinizi size daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için kullanmaktadır. Bazen size promosyonlarımız veya özel ürünlerimiz hakkında bilgi göndermek amacıyla da kullanıyoruz. Ama eğer bizden bu şekilde bilgiler veya ürünlerle ilgili haberler almak istemiyorsanız, bu kararınıza saygımız sonsuz. cantadunyam.com web sitemizi rahatça gezerken ve kişisel bilgilerinizi bize verirken içinizin rahat olmasını istiyoruz. Dünya çapında aşağıdaki gizlilik ilkelerini bunun için uyguluyoruz:

• Kişisel bilgilerinizi alırken sizi haberdar ederiz.

• Kişisel bilgilerinizi diğer firmalara satmayız.

• Size kişisel bilgilerinizi görme ve değiştirme hakkı tanırız.

• Bizden e-posta almak isteyip istemediğinize siz karar verirsiniz. Ve bizden bir e-posta aldığınız zaman, bizden e-posta almaya devam edip etmeme seçeneğiniz her zaman var.

• Gizlilik politikamızda bir değişiklik olursa anında bu sayfada yayınlarız. Firma Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği Bizim için çok önemlidir.

• Eğer gizlilik konusunda sormak istedikleriniz varsa bize ulaşın. info@cantadunyam.com


cantadunyam.com gizlilik politikası neleri kapsar?

• Bu gizlilik politikası cantadunyam.com URL’i ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.

• Tüm Üye Firmalar size ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşamaz.

Firma bilgilerin güvenliği:

• cantadunyam.com İçersinde Kampanya ve Duyurular Bir Vitrin hizmetidir. Firmalara sağlamış olduğu bu vitrin hizmeti gerekçesiyle vermiş olduğunuz tüm firmaların kişisel kimlik bilgilerin gizli tutar. Ancak Firma Bilgileri ve teklifler firmaya özel olarak verilir.